O Firmie

Poznaj naszą firmę

Szyjemy i dostarczamy odzież z nadrukami i haftami

Nieważne, czy potrzebujesz 20 bluz dla grupy przyjaciół, robisz event firmowy, chcesz ubrać pracowników, czy potrzebujesz tysiące koszulek na promocję. Zaopatrujemy małe firmy rodzinne i duże korporacje, szkoły, uczelnie, kluby kibiców, organizacje i stowarzyszenia.

Pomożemy wybrać odpowiednie materiały, kolory, zaproponujemy metodę nadruku lub haft.

Każdą odzież możemy dodatkowo spersonalizować umieszczając imię jej właściciela. Możemy zaprojektować zupełnie nową, nieszablonową, oryginalna odzież, która będzie miała doskonały fason i modny design.

Zapoznamy się z Twoimi potrzebami i wycenę dostaniesz jeszcze tego samego dnia, a realizacja zamówienia potrwa tylko od 2 do 4 tygodni.

Szyjemy z wysokiej jakości materiałów, wszystko odbywa się w Polsce, otrzymujesz wygodną odzież, jakiej będą inni zazdrościć. Zaufało nam setki klientów i ubraliśmy już setki tysięcy ludzi. Tworzymy ładną i wygodną odzież, której nie będziesz chciał zdejmować.

%

Zadowolonych Klientów

Wykonanych nadruków

Sztuk uszytej odzieży

Lat doświadczenia

Ponad 10 lat zajmujemy się produkcją odzieży lekkiej, haftem komputerowym i sitodrukiem

Masz pomysł ? Poprowadzimy Ciebie przez fazę projektowania, przygotowania wzoru i uszyjemy odzież zgodnie z Twoimi oczekiwaniami.

Na niej umieścimy Twój slogan reklamowy, logo lub inną grafikę w dowolnej technice. Możesz wybrać sitodruk, haft komputerowy, folię flex lub flock, nadruk termotransferowy.

 

 

Szyjemy z najwyższej jakości tkanin i dzianin, opracowujemy wykroje krawieckie i projektujemy odzież według Twojego pomysłu

Posiadamy nowoczesny park maszynowy oraz wykwalifikowanych pracowników zapewniających wysoką jakość produkcji oraz krótkie terminy przy relatywnie niskich kosztach.

W taki sposób realizujemy zlecenia dla firm, które dbając o swój wizerunek stawiają w pierwszej kolejności na jakość i niepowtarzalność.